Centrum Językowe EFFEKT Kim jesteśmy

CJO EFFEKT jest szczecińską szkołą językową działającą na rynku województwa zachodniopomorskiego od 2002 roku.

W roku 2006 uzyskaliśmy licencję londyńskiej szkoły Avalon School of English akredytowanej przez British Council.

Jako jedyna szkoła w Szczecinie oferujemy najnowocześniejszą i najskuteczniejszą bezpośrednią metodę nauki języka angielskiego AVALON DIRECT ENGLISH. Metoda ta powstała w Avalon Institute of English i jest akredytowana przez British Council.

Jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym zajmującym się nauką języków obcych dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Nauka języka angielskiego dla dzieci prowadzona jest metodą TALKING KIDS, która pokazuje, że nawet najmłodsze dzieci są w stanie mówić po angielsku pełnymi zdaniami.

Z naszych kursów chętnie korzystają także osoby dorosłe, chcące swobodnie posługiwać się językami obcymi. Specjalizujemy się w metodach bezpośrednich, które głównie rozwijają umiejętność mówienia.

Kursy dla młodzieży zapewniają zarówno przygotowanie do egzaminów ośmioklasisty oraz maturalnego, jak i rozwój umiejętności komunikacji w języku obcym.

Zespół lektorów

W naszej szkole pracują młodzi, zaangażowani, w pełni wykwalifikowani lektorzy, z przygotowaniem pedagogicznym. Są to osoby niejednokrotnie posługujące się kilkoma językami, dla których uczenie jest nie tylko zawodem, ale i pasją.

Egzaminy TELC

Od grudnia 2003 roku jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC. Organizujemy egzaminy z języka angielskiego i niemieckiego na poziomach A1, A2, B1, B2, C1.

Na przestrzeni lat  przeprowadziliśmy wiele egzaminów językowych, dla pracowników szczecińskich urzędów i instytucji, jak również pracowników wielu firm na terenie naszego województwa.

BIURO TŁUMACZEŃ SZCZECIN

BIURO TŁUMACZEŃ EFFEKT świadczy kompleksowe usługi translatorskie zarówno osobom prawnym jak i fizycznym. Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i uwierzytelnione, powszechnie zwane przysięgłymi.