Tłumaczenia ekspresowe

biuro tlumaczen szczecin 3

Zapewniamy możliwość realizacji zleceń w trybie ekspresowym, co oznacza przełożenie dokumentu, do 7 stron przeliczeniowych, w bieżącym dniu roboczym.

Potrzebujesz tłumaczenia ważnego dokumentu lub specjalistycznego pisma w przyspieszonym tempie? Skorzystaj z naszej oferty tłumaczeń ekspresowych. Zapewniamy możliwość uzyskania przekładu w krótkim terminie. Realizujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak również przysięgłe. Tego typu usługa sprawdza się w nagłych sytuacjach, które wymagają natychmiastowego posiadania przetłumaczonego dokumentu. Dotyczy to aktów urzędowych, zaświadczeń o niekaralności, upoważnień notarialnych i wielu innych.

Tłumaczenia dokumentów do siedmiu stron przeliczeniowych realizujemy w bieżącym dniu roboczym. Zgodnie z rozporządzeniem zlecenia ekspresowe rozliczane są z dodatkową opłatą w wysokości od 50% do 100% do stawki podstawowej. Zrzeszamy wielu tłumaczy, wyspecjalizowanych w przekładach z różnego rodzaju dziedzin.

Dokumenty do przekładu możesz złożyć osobiście w naszym Biurze Tłumaczeń EFFEKT w Szczecinie lub przesłać nam drogą elektroniczną.

W jaki sposób realizujemy tłumaczenia ekspresowe?

Każde otrzymywane przez nas zlecenie jest uważnie sprawdzane i analizowane, a następnie delegowane konkretnemu tłumaczowi, którego kwalifikacje i umiejętności w pełni odpowiadają tematyce danego tekstu. Mamy doświadczenie w sprawnej koordynacji całego procesu tłumaczeń.

W razie potrzeby tłumacze zasięgają opinii osób specjalizujących się w danej branży. Wszystkie przetłumaczone teksty przechodzą korektę, która wyklucza jakiekolwiek błędy merytoryczne lub językowe. Na końcu tłumaczone teksty są redagowane, co dotyczy zwłaszcza treści przeznaczonych do publikacji.