Metoda Tradycyjna

Metody nauczania METODA TRADYCYJNA

Przygotowanie do testów i egzaminów z języka angielskiego i niemieckiego

Zajęcia Metodą Tradycyjną prowadzone są w oparciu o podręcznik wiodący oraz dodatkowo przygotowywane materiały dydaktyczne.

Proponowane materiały zapewniają podnoszenie kwalifikacji językowych, na danym poziomie, z uwzględnieniem wszystkich umiejętności językowych.

Kurs obejmuje zadania doskonalące wszystkie sprawności tj. mówienie, słuchanie, czytane, pisanie, gramatykę, słownictwo.

Forma ta wybierana jest przez osoby chcące przygotować się do egzaminów językowych typu: Telc, egzamin ośmioklasisty, testy kompetencji do klas językowych, egzamin maturalny i inne.

Podczas zajęć słuchacze poszerzają swoją wiedzę, wykorzystując zarówno tradycyjne ćwiczenia gramatyczne i leksykalne jak i źródłowe materiały, takie jak np. artykuły, fragmenty blogów, stron www, nagrań, filmików, w języku obcym.

Zapewniamy bogatą ofertę próbnych testów egzaminacyjnych, na wszystkich poziomach zaawansowania (A1, A2, B1, B2, C1). Wypracowanie biegłości w rozwiązywaniu zadań typu egzaminacyjnego znacząco pomaga w przygotowaniu do zdobycia certyfikatu.


    Wyślij zapytanie