Metody nauczania EFFEKT

metody nauczana jezkow szczecin

Metody nauczania języków obcych w CJO EFFEKT są dobierane indywidualnie w zależności od potrzeb słuchaczy i celu kursu.

Nasza praca koncentruje się głównie na rozwijaniu umiejętności mówienia, jednocześnie zapewniając praktyczne opanowanie gramatyki i wzbogacenie słownictwa.

  • Jako jedyni w Szczecinie, uczymy języka angielskiego licencjonowaną metodą Avalon Direct English, która zalecana jest osobom dorosłym, chcącym rozmawiać w języku angielskim.

Zajęcia z młodzieżą oparte są o Avalon Quantum oraz metodę tradycyjną, co w połączeniu gwarantuje świetne efekty, zarówno w zakresie komunikacji jak i umiejętności rozwiązywania zadań typu egzaminacyjnego.

TALKING KIDS

talking kidsKursy dla najmłodszych prowadzone są bardzo skuteczną i lubianą przez dzieci, metodą TALKING KIDS.

Zapewniamy również Zajęcia przygotowujące do certyfikatów językowych, egzaminu ośmioklasisty, testu kompetencji do klas językowych lub MATURY.

Jest to metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ucząca mówienia. Najmłodsi w naturalny sposób przyswajają struktury językowe, od pierwszych zajęć uczą się mówić całymi zdaniami. Zaplanowany system wprowadzania nowego materiału oraz powtórek, zapewnia doskonałe efekty.

AVALON DIRECT ENGLISH

AvalonMetoda ADE powstała w Londynie, z myślą o nauce języka angielskiego dla obcokrajowców. Metoda skoncentrowana jest na nauce mówienia, poprzez metodycznie opracowany system zadawania pytań i udzielania odpowiedzi. Współczesne słownictwo, ciekawa tematyk życia codziennego, przekładają się na szybie i widoczne efekty. Młodzież pracuje w oparciu o Avalon Quantum , co zapewnia im trening w praktycznym stosowaniu języka angielskiego.

METODA BEZPOŚREDNIA

Najskuteczniejsza metoda nauki mówienia w języku niemieckim.
Polega ona na zadawaniu pytań i udzielaniu odpowiedzi,  dzięki czemu najszybciej nabywana jest najtrudniejsza umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu. Już od pierwszych zajęć pozwala słuchaczom kursu zaobserwować widoczne efekty nauki.

METODA TRADYCYJNA

Forma ta wybierana jest przez osoby chcące przygotować się do egzaminów językowych typu: Telc, egzamin ośmioklasisty, testy kompetencji do klas językowych, egzamin maturalny i inne. Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręcznik wiodący oraz dodatkowo przygotowywane materiały dydaktyczne. Zapewniamy bogatą ofertę próbnych testów egzaminacyjnych.


    Wyślij zapytanie