Dofinansowane kursy językowe – skorzystaj z możliwości taniej nauki

Dofinansowane kursy językowe dla pracowników to szansa na rozwój przedsiębiorstwa, nawiązanie nowych relacji biznesowych z zagranicznymi kontrahentami, a także możliwość poprawy kompetencji osób zatrudnionych. Dlatego w szkole EFFEKT dbamy nie tylko o to, by słuchacze mogli uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w najdogodniejszej dla nich formie. Chcemy także, aby możliwości finansowe nie stanowiły dla nich bariery w nauce języków obcych. Dlatego korzystając z lekcji angielskiego lub kursu niemieckiego dla dorosłych dla pracowników przedsiębiorstw, można skorzystać z atrakcyjnych form wsparcia finansowego do kursów językowych. Są one skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego, dlatego, jeśli Twoja firma spełnia te kryteria, warto zainteresować się taką możliwością.

dofinansowanie 3

Jak uzyskać dofinansowanie do kursów językowych?

Wiemy, że nie każda firma dysponuje odpowiednimi środkami na rozwój kompetencji językowych swoich pracowników. Jeśli więc chcesz, aby Twoi pracownicy mogli uczęszczać na kurs niemieckiego lub angielskiego dla dorosłych w naszej szkole, wypełnij formularz i prześlij go do nas. Postaramy się jak najszybciej skontaktować w sprawie szczegółów, abyś mógł korzystać ze wsparcia finansowego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości uzyskania dofinansowania na kurs językowy, skontaktuj się z nami. Nie pozwól wyprzedzić się konkurencji i zainwestuj w rozwój swoich pracowników już dziś!

Refundowane kursy językowe – poznaj szczegóły.

REFUNDOWANIE KURSÓW JĘZYKOWYCH

Centrum Języków Obcych EFFEKT jako akredytowany ośrodek szkoleniowy zapewnia możliwość skorzystanie z refundowanych kursów językowych w ramach projektu “Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP” – realizowanego w ramach Działania 6.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2021-2027.

Z dofinansowania mogą skorzystać: pracownicy i właściciele mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw na terenie województwa zachodniopomorskiego.

DOFINANSOWANIE KURSÓW Z UE 50-80%

Wysokość refundacji od 50 – 80 % kosztu usługi. Uczestnik może uzyskać do 6000,00 zł zwrotu wartości szkolenia. Istnieje możliwość skorzystania z zajęć indywidualnych oraz grupowych na terenie CJO EFFEKT jak również w siedzibie Twojej firmy.

Okres realizacji szkoleń: 2021 – 2027 r. Jesteśmy do dyspozycji telefonicznej lub mailowej w kwestii wszystkich szczegółów dotyczących organizacji kursów.

dofinansowanie 1