Dofinansowane kursy językowe – skorzystaj z możliwości taniej nauki

Dofinansowanie kursu językowego ze środków Unii Europejskiej

W szkole EFFEKT dbamy nie tylko o to, by słuchacze mogli uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w najdogodniejszej dla nich formie. Chcemy także, aby możliwości finansowe nie stanowiły dla nich bariery w nauce języków obcych. Dlatego korzystając z lekcji angielskiego lub kursu niemieckiego dla dorosłych dla pracowników przedsiębiorstw, można skorzystać z atrakcyjnych dofinansowanych kursów językowych. Są one skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego, dlatego, jeśli Twoja firma spełnia te kryteria, warto zainteresować się taką możliwością.

Dofinansowane kursy językowe dla pracowników to szansa na rozwój przedsiębiorstwa, nawiązanie relacji biznesowych z zagranicznymi kontrahentami, a także na ogólną poprawę kompetencji osób zatrudnionych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

dofinansowanie 3

Refundowane kursy językowe – poznaj szczegóły.

REFUNDOWANIE KURSÓW JĘZYKOWYCH

Centrum Języków Obcych EFFEKT jako akredytowany ośrodek szkoleniowy zapewnia możliwość skorzystanie z refundowanych kursów językowych w ramach projektu “Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP” – realizowanego w ramach Działania 6.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Z dofinansowania mogą skorzystać: pracownicy i właściciele mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw na terenie województwa zachodniopomorskiego.

DOFINANSOWANIE KURSÓW Z UE 50-80%

Wysokość refundacji od 50 – 80 % kosztu usługi. Uczestnik może uzyskać do 6000,00 zł zwrotu wartości szkolenia. Istnieje możliwość skorzystania z zajęć indywidualnych oraz grupowych na terenie CJO EFFEKT jak również w siedzibie Twojej firmy.

Okres realizacji szkoleń: 01.01.2020 – 30.06.2023 r. Jesteśmy do dyspozycji telefonicznej lub mailowej w kwestii wszystkich szczegółów dotyczących organizacji kursów.

dofinansowanie 1