Kursy językowe ONLINE

kursy online 3

Kursy ONLINE są doskonałą formą nauki języka obcego dla wszystkich osób, które nie mogą spotkać się bezpośrednio z lektorem na zajęcia face-to-face z powodu natłoku obowiązków, częstych wyjazdów służbowych lub po prostu cenią sobie maksymalną elastyczność w trakcie kursu i chcą mieć możliwość „spotkania” się  online z lektorem w dowolnie przez siebie wybranym miejscu, w terminie dogodnym dla siebie.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, zapewniamy kursy językowe online. Kursy takie organizujemy zarówno w formie spotkań indywidualnych jak i zajęć grupowych. Format ten sprawdza się we wszystkich grupach wiekowych.

Zajęcia prowadzone są za pośrednictwem sprawdzonych platform i komunikatorów takich jak: ZOOM, Skype lub innych.

KURSY JĘZYKOWE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Szkolenia tego typu kierowane są do osób, dla których oszczędność czasu jest bardzo dużym atutem. Dzieci i młodzież nie muszą przemieszczać się, aby dotrzeć do siedziby szkoły. Osoby aktywne zawodowo mogą połączyć się zarówno z domu jak i miejsca pracy. Taka forma kursu zachowuje wysoki poziom jakości z jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniem czasu spotkania.

W ramach kursów językowych online realizowane są wszystkie umiejętności językowe tj. mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie.

Możliwości techniczne jakie zapewniają współczesne platformy online, pozwalają na współdzielenie ekranu, szybkie przesyłanie plików, wprowadzanie zadań interaktywnych i filmików, jak również odsłuchów nagrań.

Kursy jezykowe online

NAUKA JĘZYKA PRZEZ GRY I ZABAWĘ

W ramach zajęć dla najmłodszych możliwe jest uczestniczenia w językowych grach online, interaktywnych zabawach, oglądanie krótkich filmików tematycznych, czy odsłuch piosenek językowych dla dzieci.

Młodzież przygotowująca się do egzaminów ośmioklasisty bardzo ceni sobie tę formę szkoleń. Kursy językowe online to obecnie najpopularniejsza i najbezpieczniejsza forma nauki języka obcego.

Kursy języka angielskiego online odbywać się mogą zarówno w formie zajęć grupowych jak i indywidualnych.

Nastolatkowie bardzo chętnie uczestniczą w naszych kursach online i uważają je za atrakcyjne i efektywne. Rodzice w ocenie jakości szkoleń, wskazują na bardzo wysoki poziom zadowolenia.

Kursy językowe online kierowane są również do mieszkańców spoza naszego miasta i województwa. Jedynym kryterium uczestnictwa w takich zajęciach jest dobre połączenie internetowe.

ANGIELSKI KOREPETYCJE ONLINE

Szczególną popularnością cieszą się korepetycje online z angielskiego. Zajęcia takie prowadzimy przez popularne programy do komunikacji: Skype lub Zoom. Podczas zajęć nauczymy Cię tego, czego potrzebujesz według spersonalizowanego planu nauki. Możesz wybrać, czy chcesz dołączyć do zajęć grupowych, które prowadzimy w kameralnych grupach, czy wolisz uczyć się indywidualnie. Dzięki takim rozwiązaniom nauczyciel może poświęcić Ci więcej czasu, a także na bieżąco monitorować Twoje postępy w nauce. Prowadzimy korepetycje z angielskiego zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz młodzieży. Możesz wybierać spośród wielu kursów o różnym poziomie zaawansowania, bez konieczności wychodzenia z domu i tracenia czasu na uciążliwe dojazdy. Uczymy nie tylko podstaw, ale również przygotowujemy młodzież szkolną do egzaminów ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują korepetycji z angielskiego, lub też innych języków np.
niemieckiego czy hiszpańskiego. Zadzwoń do naszej szkoły językowej, by umówić się z nami na spotkanie.


    Wyślij zapytanie