Kursy językowe dla firm – w Szczecinie oraz online

angielski niemiecki dla doroslych

Centrum Języków Obcych EFFEKT od kilkunastu lat prowadzi zajęcia dla pracowników szczecińskich firm i instytucji. Kursy językowe dla firm online to doskonały sposób na poprawienie kompetencji zatrudnionych osób w najwygodniejszej formie. Zdalny tryb nauki eliminuje konieczność dojazdów lub gromadzenia się wszystkich uczestników w jednym miejscu. To szczególnie wygodne rozwiązanie dla firm, których pracownicy na co dzień wykonują swoje obowiązki poza siedzibą przedsiębiorstwa lub firma nie dysponuje salą wykładową, w której mogłyby się odbyć zajęcia.

Oferujemy:

 • kursy angielskiego dla firm
 • kursy niemieckiego dla firm

Czas trwania kursu, częstotliwość spotkań oraz poziom zaawansowania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb danej grupy. Kursy językowe dla firm są wybierane przez przedsiębiorców funkcjonujących w różnych branżach. Zachęcamy także do przejrzenia oferty dofinansowanych kursów językowych, w ramach których również szkolimy naszych słuchaczy.

Uzyskaliśmy licencję londyńskiej szkoły językowej Avalon DE, jesteśmy akredytowanym ośrodkiem szkoleniowym, wpisanym do BUR, a także ośrodkiem egzaminacyjnym Telc. Dlatego możesz być pewien najwyższego profesjonalizmu naszych lektorów oraz stosowania metod szkoleniowych, które dają wymierne efekty.

Jeśli szukasz partnera biznesowego z zakresu szkoleń językowych i tłumaczeń, który cechuje się doświadczeniem i elastycznością oferty, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że nasze szkolenia z języka angielskiego lub niemieckiego przyniosą korzyść Twoim pracownikom i pozytywnie wpłyną na efektywne działanie całej firmy.

Mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom zapewniamy możliwość skorzystania z 80% refundacji kosztów szkolenia.

Rozwijaj umiejętności językowe swoich pracowników

Znajomość i swoboda porozumiewania się pracowników przynajmniej w jednym języku obcym, szczególnie w erze globalizacji, to niezwykły atut dla każdej firmy. Jeśli więc prowadzisz własną firmę i działasz na rynku międzynarodowym albo dopiero planujesz pozyskać klientów zagranicznych, zainwestuj w umiejętności językowe swoich pracowników. W naszej szkole językowej prowadzimy zajęcia angielskiego i niemieckiego, które zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby konkretnych branż. Uczymy języka biznesowego oraz specjalistycznego słownictwa branżowego, dopasowując poziom zaawansowania do umiejętności językowych uczestników.

Kursy angielskiego i niemieckiego dla firm w Szczecinie

Szkolenia językowe i tłumaczenia

Centrum Języków Obcych EFFEKT z przyjemnością nawiąże współpracę w zakresie prowadzenia szkoleń językowych oraz obsługi związanej tłumaczeniami.

 • Jeżeli prowadzisz firmę poszukującą szkoły językowej, CJO EFFEKT to miejsce, w którym staramy się, aby wszyscy nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług.

Jesteśmy do dyspozycji w kwestii organizacji wstępnego spotkania, na którym z przyjemnością przedstawimy naszą szkołę i poznamy potrzeby kursantów.

Na kolejnych etapach współpracy przedstawiciel naszej szkoły językowej, biorąc pod uwagę oczekiwania uczestników, możliwości czasowe oraz system pracy, przygotuje specjalny program szkoleniowy dla Twojej firmy.

Na co możesz liczyć w ramach współpracy?

 • Dostosujemy się do możliwości czasowych pracowników.
 • W ramach nauki języka obcego dla firm przygotowujemy zajęcia z języka specjalistycznego, tj. (techniczny, ekonomiczny, medyczny, prawny, itp.).
 • Zapewniamy dojazd lektorów do siedziby firmy lub zapraszamy pracowników do CJO EFFEKT.
 • Na życzenie klienta organizujemy lekcję pokazową.
 • Gwarantujemy usługi językowe na najwyższym poziomie, prowadzone przez profesjonalnych lektorów oraz native speaker’ów.
 • Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz zajęcia w grupach.

Informujemy, iż istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu państwowego po zakończonym szkoleniu językowym, CJO EFFEKT jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC.

Szukasz sprawdzonych kursów języka niemieckiego, a może chcesz podnieść poziom znajomości angielskiego Twojej kadry? Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.


  Wyślij zapytanie