Kursy języka niemieckiego dla młodzieży

kursy angielskiego dla mlodziezy effekt szczecin

GRUPY STANDARD I KOMFORT

Kursy z zakresu języka niemieckiego dla młodzieży, skoncentrowane są na najtrudniejszej umiejętności jaką jest mówienie. Jest to sprawność najmniej ćwiczona w szkole, dlatego też, w ramach naszych szkoleń największy nacisk kładziemy na konwersacje. Ze względu na fleksyjność języka, kursy uzupełniane są o wiedzę gramatyczną, podaną w jasny i przystępny sposób.

 • Zajęcia prowadzone są w małych grupach od 6 do 7 osób – grupa standard lub od 3 do 4 osób – grupa komfort, uwzględniających kryterium wieku i poziomu językowego. Szkolenie oparte jest o Metodę Bezpośrednią łączoną z zadaniami z zakresu wymagań programu szkolnego z języka niemieckiego.
 • Kurs gwarantuje bardzo dobre efekty nauki, ze względu na profesjonalizm i duży wkład lektorów, ciekawe zajęcia, mało liczne grupy oraz przede wszystkim zaangażowaną młodzież.

GRUPY WEEKENDOWE

Propozycja takiej formy zajęć skierowana jest do młodych ludzi, którzy pragną skorzystać z nauki języka niemieckiego, z jednoczesnym efektywnym wykorzystaniem swojego wolnego czasu. Brak obciążenia lekcjami szkolnymi , w czasie weekendu, pozwala młodzieży na bardziej swobodne funkcjonowanie na zajęciach.

 • Młodzież jest wypoczęta i chętna do aktywnej pracy nad doskonaleniem umiejętności językowych z zakresu języka niemieckiego. Zajęcia odbywają się w piątkowe godziny popołudniowe lub w sobotnie poranki. Każde spotkanie to dwie pięćdziesięciominutowe lekcje prowadzone przez wykwalifikowanego lektora z tytułem mgr germanistyki.
 • Dużym atutem szkoleń w CJO EFFEKT są małe grupy – do 7 osób oraz sprawdzone metody nauczania, których głównym celem jest sprawna komunikacja.

Istnieje również możliwość równoległego uczestniczenia w szkoleniu językowym młodszego rodzeństwa lub rodziców.

ZAJĘCIA W PARZE

Jeśli celem nauki języka niemieckiego jest maksymalne wykorzystanie potencjału młodych ludzi z jednoczesnym naciskiem na konwersacje –  to ta forma szkoleń jest doskonałym wyborem.

 • Kursy zapewniają dużą oszczędność czasu z zachowaniem bardzo dobrych efektów. Młody człowiek ma możliwość nauki języka w towarzystwie bliskiej przyjaciółki, kolegi z klasy czy rodzeństwa.
 • Zajęcia w parze pozwalają również na regularną pracę, nad tymi aspektami języka, które sprawiają największą trudność, z zachowaniem indywidualnego tempa oraz sposobu prowadzenia zajęć.
 • Uczestnik kursu ma możliwość prowadzenia konwersacji z rówieśnikiem o podobnych zainteresowaniach i poglądach. Na  bazie naturalnego potencjału młodych ludzi, lektor steruje dyskusją, celem uzyskania jak najlepszych efektów w swobodnej komunikacji na wskazanym poziomie zaawansowania językowego.
 • Elastyczność harmonogramu jest dużym plusem takiej formy nauki. Zajęcia mogę odbywać się zarówno w godzinach porannych, przed zajęciami szkolnymi, jak i bezpośrednio po nich.

Tego rodzaju szkolenie sprawdza się również jako forma przygotowania do egzaminów ośmioklasisty, maturalnych oraz certyfikatów językowych.

Zapewniamy również możliwość skorzystania z zajęć w parze w miejscu zamieszkania ucznia.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Dla osób, które oczekują, aby szkolenie było przygotowane specjalnie pod indywidualne potrzeby słuchacza, jest to doskonała forma nauki. Program opracowywany jest z uwzględnieniem możliwości, predyspozycji, zainteresowań oraz celu nauki.

 • Regularne monitorowanie postępów słuchacza, gwarantuje duże efekty oraz bieżącą modyfikację zagadnień i metod prowadzenia zajęć.
 • Młodzież ma możliwość ułożenie indywidualnego harmonogramu szkolenia z zachowaniem możliwości przełożenia zajęć, na inny termin, bez konsekwencji finansowych.

CJO EFFEKT zapewnia również dojazd lektora do Państwa miejsca zamieszkania.

ZAJĘCIA ONLINE

Niemiecki dla młodzieży, odbywać się może zarówno w formie zajęć grupowych jak i indywidualnych.

 • Zajęcia prowadzone są za pośrednictwem sprawdzonych platform i komunikatorów.
 • Szkolenia tego typu kierowane są do osób, dla których oszczędność czasu jest bardzo dużym atutem. Młodzież nie musi przemieszczać się, aby dotrzeć do siedziby szkoły. Taka forma kursu zachowuje wysoki poziom jakości z jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniem czasu spotkania.
 • W ramach zajęć realizowane są wszystkie umiejętności językowe tj. mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie.
 • Możliwości techniczne jakie zapewniają współczesne platformy online pozwalają na współdzielenie ekranu, szybkie przesyłanie plików, wprowadzanie zadań interaktywnych i filmików, na pulpicie, jak również odsłuchów nagrań.

Nastolatkowie bardzo chętnie uczestniczą w takiej formie zajęć, którą uważają za atrakcyjną i efektywną. Rodzice w ocenie jakości kursów, wskazują na bardzo wysoki poziom zadowolenia.

Szkolenia online kierowane są również dla młodzieży spoza naszego miasta i województwa. Jedynym kryterium uczestnictwa w takich zajęciach jest dobre połączenie internetowe.


  Wyślij zapytanie