Kursy angielskiego dla dzieci – w wygodnej formie

dzieci cut

Naukę angielskiego warto rozpocząć jak najwcześniej. Zapisując swoje dziecko na kurs, dajesz mu lepszy start do przyswajania wiedzy w przyszłości, a także wspierasz jego wszechstronny rozwój. Angielski dla dzieci to nauka poprzez zabawę, a także zajęcia dostosowane do wieku uczestników. W naszej szkole językowej, dbamy aby podczas zajęć panowała mila i przyjazna atmosfera, sprzyjająca efektywnej nauce i przyswajaniu nowej wiedzy. Podczas spotkań dzieci uczą się języka angielskiego poprzez różnego rodzaju zabawy, gry, piosenki i ćwiczenia, które angażują wszystkich uczestników. Dlatego wybierając szkołę EFFEKT w Szczecinie, masz pewność, że lektorzy zadbają o to, by Twoja pociecha czerpała z kursu angielskiego dla dzieci nie tylko korzyści merytoryczne, ale także mnóstwo frajdy.

Zapewnij dziecku lepszy start w przyszłość, dzięki zajęciom z angielskiego

Zapisując dziecko na zajęcia z nauki języka angielskiego, umożliwiasz mu lepszy start w przyszłość. Angielski to język międzynarodowy, który używany jest na całym świecie. Jego biegła znajomość, otwiera wiele drzwi i zapewnia wiele możliwości w życiu. Dzieci, które uczą się angielskiego od najmłodszych lat, mają większą szansę na osiągnięcie sukcesów w przyszłości, dostanie lepszej pracy, a także swobodne podróżowanie po świecie. Ponadto, dzieciom, które poznają podstawy języka obcego we wczesnym dzieciństwie, znacznie łatwiej idzie kontynuacja nauki angielskiego w dalszej edukacji szkolnej.

Przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę zajęć w ramach nauki angielskiego, dzięki czemu możesz wybrać formę i tryb lekcji, które Twoje dziecko polubi, a Ty zaoszczędzić czas. Możesz zapisać malucha na tradycyjny kurs angielskiego dla dzieci w niewielkiej grupie lub wybrać metodę nauki zdalnej, w ramach tzw. kursów online. Jeśli Twoja pociecha wyrosła już z kursów dla dzieci, przejrzyj ofertę zajęć językowych dla młodzieży. Ich tematyka i sposób prowadzenia dopasowane są do potrzeb nastolatków.

Angielski dla dzieci – wybierz zajęcia, które polubi Twoja pociecha

RODZAJE GRUP DLA DZIECI

GRUPY STANDARD

Kursy dla dzieci prowadzone są w grupach liczących 6 – 7  uczestników.

 • Szkolenie prowadzone jest w okresie od 15. września do zakończenia roku szkolnego, z podziałem na dwa semestry.
 • Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w wymiarze 50 min. każde spotkanie lub raz w tygodniu, w bloku 2 x 50 min.
 • Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 15:30, 16:30, 17:30.
 • Dzieci kwalifikowane są do grup na podstawie testu sprawdzającego bieżący poziom językowy oraz wiek kandydata.

Szkolenie językowe w ramach Grupy Standard zapewnia wysoką jakość kursu, z zachowaniem bardzo korzystnych warunków cenowych.

GRUPY KOMFORT

Szkolenie w Grupach Komfort zakłada liczebność grupy od 4 do 5 osób.

 • Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu, w wymiarze 50 min. każde spotkanie lub w bloku zajęć raz w tygodniu, 2 x 50 min.
 • Zajęcia rozpoczynają się o godzinie: 15:30, 16:30, 17:30.
 • Mała liczba uczestników szkolenia zapewnia bardzo wysoką indywidualizację nauczania, z możliwością położenia szczególnego nacisku na mówienie.
 • Każde dziecko ma czas na indywidualną wypowiedź oraz budowanie pytań w języku angielskim, co bardzo wpływa na efekty nauki. Lektor natomiast ma możliwość wnikliwej obserwacji postępów dzieci oraz systematycznego korygowania błędów u uczestników kursu.
 • Wysoka jakość usługi za bardzo rozsądną cenę.

GRUPY WEEKENDOWE

CJO EFFEKT prowadzi również kursy językowe dla dzieci w formie zajęć weekendowych.

 • Taka forma szkolenia jest doskonałym rozwiązaniem dla dzieci, które mają napięty harmonogram zajęć w ciągu tygodnia.
 • Szkolenia weekendowe – raz w tygodniu, odbywają się w bloku zajęć, 2 x 50 min., są prowadzone zarówno w grupach standard jak i komfort.
 • Dużym atutem popołudniowych zajęć w piątek lub porannych zajęć w sobotę jest brak obciążenia zadaniami domowymi wynikającymi z planu lekcji. Dzieci na zajęciach są odprężone ze względu na trwający weekend.
 • Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów w takiej formie pokazuje ich wysoką skuteczność. Dzieci chętnie biorą udział we wszystkich formach aktywności językowej z zachowaniem bardzo dobrych efektów.
 • Oferujemy również możliwość równoległego uczestniczenia w szkoleniu rodzeństw oraz ich rodziców.
 • Umożliwiamy uczestnictwo w kursach dzieci, młodzieży i osób dorosłych w piątki, w godzinach 15:30, 16:30, 17:30 oraz w soboty, w godzinach 8:30, 9:30, 10:30, 12:30.

ZAJĘCIA W PARZE

Bardzo popularną formą szkolenia językowego dla dzieci są zajęcia w parze.

 • Taka forma nauki zapewnia wyjątkowy komfort, gdyż pozwala na maksymalną indywidualizację kursu z jednoczesnym zachowaniem możliwości prowadzenia konwersacji z rówieśnikiem.
 • Zajęcia w parze dają szansę na systematyczne konfrontowanie postępów dzieci oraz wykorzystanie ich naturalnej potrzeby kontaktu z drugim dzieckiem, w celu uzyskania jak najlepszych efektów w nauce języka angielskiego.
 • Dużym atutem takiej formy kursu jest znaczna elastyczność co do terminów spotkań. Szkolenie w parze może odbywać się w wymiarze jednej lub dwóch jednostek w tygodniu, zarówno w dni powszednie, jak i w weekend.
 • Popularnym rozwiązaniem jest udział w zajęciach w godzinach porannych przed rozpoczęciem przez dzieci zajęć szkolnych.
 • CJO EFFEKT zapewnia również dojazd lektora do miejsca zamieszkania ucznia.
 • Zajęcia są prowadzone w oparciu o metodę TALKING KIDS oraz wzbogacane o materiały dodatkowe zgodnie z zapotrzebowaniem grupy.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Kurs języka angielskiego dla dzieci w formie zajęć indywidualnych zapewnia uczestnikowi szkolenie dopasowane do jego potrzeb, możliwości oraz predyspozycji.

 • 100% uwagi lektora jest skierowane na jedno dziecko, co gwarantuje wysoką skuteczność kursu oraz pełną kontrolę nad postępami.
 • Taka forma szkolenia gwarantuje indywidualny program kursu, zbudowany specjalnie dla każdego dziecka.
 • Zapewniamy również wysoką elastyczność z ustalaniu harmonogramu spotkań. Szkolenie może odbywać się w godzinach porannych, przed rozpoczęciem zajęć w szkole, jak również po południu lub w weekendy.

ZAJĘCIA ONLINE

Kurs języka angielskiego dla dzieci online odbywać się mogą zarówno w formie zajęć grupowych jak i indywidualnych.

 • Zajęcia są prowadzone za pośrednictwem sprawdzonych platform i komunikatorów.
 • Szkolenia tego typu są kierowane do osób, dla których oszczędność czasu jest bardzo dużym atutem. Dzieci nie muszą przemieszczać się, aby dotrzeć do siedziby szkoły. Taka forma kursu zachowuje wysoki poziom jakości, z jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniem czasu spotkania. W ramach zajęć są realizowane wszystkie umiejętności językowe tj. mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie.
 • Możliwości techniczne, jakie zapewniają współczesne platformy online, pozwalają na współdzielenie ekranu, szybkie przesyłanie plików, wprowadzanie gier interaktywnych na pulpicie, jak również odsłuchów nagrań. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w takiej formie zajęć, którą uważają za atrakcyjną i efektywną. Rodzice w ocenie jakości kursów wskazują na bardzo wysoki poziom zadowolenia.
 • Szkolenia online są kierowane również dla dzieci spoza naszego miasta i województwa. Jedynym kryterium uczestnictwa w takich zajęciach jest dobre połączenie internetowe.
 • Prowadzimy również korepetycje online, które poprawią Twoje umiejętności językowe.


  Wyślij zapytanie