Kursy angielskiego i niemieckiego dla młodzieży szkolnej

kursy angielskiego dla mlodziezy effekt szczecin

W ramach oferty szkoleniowej CJO EFFEKT, prowadzimy kursy językowe dla młodzieży w Szczecinie w ramach zajęć stacjonarnych oraz online. Nasza oferta skierowana jest do uczniów szkół ogólnokształcących, techników oraz ostatnich klas szkół podstawowych. Stosujemy zróżnicowane metody nauczania, które dopasowujemy do poziomu językowego uczestników zajęć. Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności językowe z zakresu mówienia, słuchania, czytania i pisania po angielsku oraz niemiecku. Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach lub indywidualnie, zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Oferujemy różne kursy językowe, uwzględniające specyfikę wieku, oczekiwania i dyspozycyjność kursantów. Szkolenia przygotowywane przez CJO EFFEKT zaspokajają potrzeby językowe młodych ludzi oraz wymogi ich rodziców.

Poszerzaj swoją wiedzę i zyskaj lepszy start w przyszłość

Umiejętność płynnego posługiwania się językiem obcym, a w szczególności angielskim i niemieckim jest obecnie jednym z podstawowych wymagań na rynku pracy. Uczestnictwo w kursie językowym jest jednym z najlepszych sposobów na wzbogacenie słownictwa i poszerzenie swojej wiedzy oraz rozwój umiejętności językowych, dając tym samym szansę na znalezienie lepszej i bardziej satysfakcjonującej pracy w przyszłości. Na naszych zajęciach nie tylko skutecznie nauczymy Cię języka obcego, ale także odpowiednio przygotujemy do egzaminów np. matury czy egzaminu 8-klasisty. Dzięki nam zyskasz pewność siebie podczas porozumienia się w języku obcym i przełamiesz swoją barierę językową.

Sprawdź ofertę naszych kursów niemieckiego oraz angielskiego dla młodzieży i wybierz zajęcia dla siebie.

Kursy dla młodzieży rozpoczynają się w połowie września oraz w październiku, trwają do zakończenia roku szkolnego, z podziałem na dwa semestry.

 • Zapisy na kursy językowe dla młodzieży odbywają się przez cały rok szkolny.
 • Rekrutacja do grup odbywa się na podstawie testów diagnozujących kandydatów oraz w oparciu o kryterium wieku.
 • Przy konstruowaniu grup młodzieży kierujemy się również dyspozycyjnością oraz planem lekcji kandydatów.
 • Szkolenia realizowane są w oparciu o metody bezpośrednie, co gwarantuje bardzo duży rozwój umiejętności porozumiewania się w języku obcym.
 • Młodzież bardzo chętnie bierze udział w zajęciach, których głównym celem jest mówienie oraz dyskusje tematyczne.
 • W ramach zajęć realizowane są zasadnicze elementy programu szkolnego zarówno starszych klas szkoły podstawowej jak i ponadpodstawowej.
 • Praca w małych grupach gwarantuje widoczne postępy słuchaczy, w przyswajaniu nowych umiejętności językowych.
 • Przyjazne relacje lektorów z młodymi uczestnikami kursów, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu są dobrą podstawą owocnej pracy.
 • Nasi kursanci uzyskują bardzo dobre wyniki z egzaminów ośmioklasisty, z języka angielskiego i niemieckiego. Absolwenci dostają się na profile językowe w najlepszych szczecińskich liceach.
 • Dużym sukcesem CJO EFFEKT jest zaufanie naszych stałych słuchaczy, którzy rokrocznie pragną z nami kontynuować przygodę z językiem obcym, często zakończoną bardzo dobrym wynikiem z MATURY.

Oferujemy kursy językowe:


  Wyślij zapytanie