Kurs dla ósmoklasistów – w Szczecinie oraz online

kursy dla mlodziezy 2

CJO EFFEKT zapewnia kurs z języka angielskiego dla młodzieży, przygotowującej się do egzaminu ósmoklasisty. Kurs dla ósmoklasistów rozpoczyna się jesienią i trwa do końca roku szkolnego. Nasze doświadczenia pozwalają na skutecznie poprowadzenie młodzieży, tak aby w maju przygotowana była do sprawdzianu z języka angielskiego, przystępując do niego ze spokojem i pewnością o dobry wynik. Program kursu dostosowany jest do najnowszych wytycznych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE). Dzięki temu masz gwarancję, że odpowiednio przygotujemy Twoje dziecko do egzaminu końcowego. Uczestnictwo w zajęciach to doskonała forma powtórki materiału, a także świetny sposób na usystematyzowanie i uzupełnienie wiedzy przed egzaminem.

Co warto wiedzieć na temat kursu przygotowawczego do egzaminu ósmoklasisty?

Pierwszy etap kursu przygotowawczego do egzaminu ósmoklasisty polega na uzupełnieniu i powtórzeniu materiału z klas wcześniejszych , tak aby młodzież mogła przystąpić do ćwiczenia zadań egzaminacyjnych. Zajęcia skoncentrowane są głównie na zagadnieniach sprawdzanych w trakcie egzaminu ósmoklasisty tj. na treściach leksykalno – gramatycznych, umiejętności rozumienia ze słuchu oraz pisania. Podczas kursu przygotowawczego do egzaminu ósmoklasisty pracujemy na arkuszach egzaminacyjnych, tak aby młodzież zaznajomiona była nie tylko z treściami sprawdzanymi w trakcie testu, ale także konkretnymi zadaniami oraz formą egzaminu końcowego, co niezbędne jest do uzyskania satysfakcjonującej ilości punktów. Kurs dla ósmoklasistów urozmaicany jest konwersacjami, które prowadzone są za pomocą metody Avalon QE. Młodzież bardzo chętnie bierze udział w zadaniach rozwijających umiejętność mówienia, co stanowi idealne uzupełnienie kursu dla ósmoklasistów.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty kursów językowych dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, podczas których przygotowujemy uczniów do matury z języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Oferujemy również zajęcia języka hiszpańskiego, angielskiego i niemieckiego dla najmłodszych, gdzie uczymy poprzez zabawę.


    Wyślij zapytanie