Angielski dla Dorosłych

Język Angielski dla Dorosłych

angielski dla doroslych szczecin

GRUPY STANDARD

Zajęcia języka angielskiego dla dorosłych prowadzone są w formie zajęć grupowych, liczących od 6 do 7 uczestników.

 • Szkolenie prowadzone jest w okresie od października do końca czerwca, z podziałem na dwa semestry.
 • Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu, w wymiarze 2 x 50 min. każde spotkanie.
 • Kursy odbywają się w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych, tak aby każdy chętny mógł wybrać dogodną dla siebie porę, na naukę języka angielskiego.

W ramach kursu realizowany jest program w oparciu o metodę AVALON DIRECT ENGLISH. Uczestnicy kursu głównie rozwijają umiejętność mówienia. Zajęcia wzbogacane są również o dodatkowe materiały z zakresu gramatyki oraz słownictwa.

GRUPY KOMFORT

Szkolenie prowadzone w formie grupy komfort zapewnia liczebność grupy od 4 do 5 osób. Zajęcia prowadzone są jeden lub dwa razy w tygodniu, w wymiarze 2 x 50 min., każde spotkanie.

 • Zajęcia w cyklu raz w tygodniu, to kursy dla zapracowanych, które są bardzo popularną formą szkoleń dla osób dysponujących nieduża ilością wolnego czasu, ze względu na wysoką aktywność zawodową lub obciążony grafik tygodnia.
 • Kursy odbywają się zarówno w godzinach porannych, popołudniowych jak i wieczornych.

Zajęcia prowadzimy metodą AVALON DIRECT ENGLISH, dzięki czemu udoskonalana jest umiejętność swobodnej komunikacji. Mała liczba uczestników szkolenia zapewnia wysoki komfort zajęć, indywidualizację nauczania, z możliwością położenia szczególnego nacisku na wymowę oraz akcent w języku angielskim.

GRUPY WEEKENDOWE

Wiele osób dysponuje czasem w piątkowy wieczór lub sobotnie przedpołudnie, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy organizujemy zajęcia w tym czasie.

 • Jest to kurs języka angielskiego, który odbywa się raz w tygodniu,  w wymiarze 2 x 50 min.
 • Osoby uczestniczące w szkoleniach weekendowych, cenią sobie brak obciążeń zawodowych w tych dniach i możliwość pełnego zaangażowania się w naukę języka.

Grupy weekendowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób dorosłych, nierzadko będących rodzicami naszych małych słuchaczy, którzy w tym samym czasie pobierają naukę języka angielskiego

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu językowego. Zarówno częstotliwość zajęć, terminy oraz forma szkolenia, dostosowane są do indywidulanych potrzeb i oczekiwań słuchacza.

 • W przypadku takiego kursu istnieje możliwość elastycznego regulowania intensywności zajęć, jak również modyfikowania programu kursu.
  Zakres kurs indywidualnego może dotyczyć języka ogólnego, specjalistycznego, egzaminacyjnego jak również specyficznych potrzeb, takich jak przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, prezentacji, wystąpienia.
 • Umożliwiamy zmianę terminu spotkania z dnia na dzień.
 • Uczestnik takiego kursu ma możliwość wpływu na wybór osoby prowadzącej zajęcia, zgodnie z predyspozycjami osobowościowymi.

Zajęcia te odbywają się od godziny 7 rano do późnych godzin wieczornych zarówno w ciągu tygodnia jak i w weekendy.

ZAJĘCIA ONLINE

Kursy języka angielskiego online, dla osób dorosłych, odbywać się mogą zarówno w formie zajęć grupowych jak i indywidualnych.

 • Zajęcia prowadzone są za pośrednictwem sprawdzonych platform i komunikatorów.
 • Szkolenia tego typu kierowane są do osób, dla których oszczędność czasu jest bardzo dużym atutem. Taka forma kursu zachowuje wysoki poziom jakości z jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniem czasu spotkania. Uczestnik takiego szkolenia, może połączyć się zarówno z domu jak i miejsca pracy, bez konieczności przemieszczania się do siedziby szkoły.
 • W ramach zajęć realizowane są wszystkie umiejętności językowe tj. mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie.
 • Możliwości techniczne jakie zapewniają współczesne platformy online pozwalają na współdzielenie ekranu, szybkie przesyłanie plików, tekstów źródłowych, linków do artykułów, wprowadzanie zadań interaktywnych i filmików, jak również odsłuchów nagrań.
 • Dla osób aktywnych zawodowo, posiadających napięty grafik dnia, taka forma zajęć jest doskonałym rozwiązaniem.

Szkolenia online kierowane są również dla osób spoza naszego miasta i województwa. Jedynym kryterium uczestnictwa w takich zajęciach jest dobre połączenie internetowe.


  Wyślij zapytanie


  Centrum Języków Obcych EFFEKT